4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi

  • 48 m²

4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi er på 48 m² og ligger i nærheten av Sumida akvarium. Det inkluderer et komplett kjøkken og 1 baderom.

Villaen ligger ca 5 minutters gange fra Tokyo Skytree jernbanestasjonen som tilbyr tilgang til Ueno dyrehage, som ligger 3 km unna. Den boligen er ligger 2 km vekk fra Nasjonalmuseet for natur og vitenskap. Sky Restaurant 634 med deilige retter er 550 meter fra 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi. Ushijima Shrine ligger i umiddelbar nærhet til 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi. Kototoibashi-bussholdeplassen er tilgjengelig i 5-minutters gange, og Honjo-azumabashi t-banestasjon ligger en 5-minutters spasertur unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi Tokyo
Nishiki Ryokan錦旅館
pris kun for mobil

Nishiki Ryokan錦旅館

9.5
Usedvanlig 15 anmeldelser
1.2 km fra overnattingsstedet
USD 347 USD 312
per natt
春明house
pris kun for mobil

春明house

10
Usedvanlig 5 anmeldelser
2.2 km fra overnattingsstedet
USD 312 USD 281
per natt
春日居 Kasuga House
pris kun for mobil

春日居 Kasuga House

2.2 km fra overnattingsstedet
USD 62 USD 56
per natt

    Fasiliteter

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 21:00
    Utsjekking: til 11:00
    LisensnummerM130012937
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er de mest populære turistattraksjonene i nærheten av 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi villa?
      Du kan besøke Ushijima Shrine, som ligger i nærheten av 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi villa.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi villa?
      Gjester på 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi villa må sjekke inn senest 21:00 og sjekke ut før 11:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi villa?
      Restauranter i nærheten av 4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi villa inkluderer Sky Restaurant 634 og Miyatake Sanuki Udon Tokyo Sky Tree Town Soramachi.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    4Mins From Sky Tree Sumida Area 3Rooms Wifi Tokyo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk